Totalbet

Ocena redakcji:

  • Bonus powitalny do 5.240 zł
  • Kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS - wpisz podczas rejestracji, aby otrzymać freebet 10 zł
  • Wypłacanie niepełnej wygranej w Cash-out
  • Porównywarka ofert z innymi bukmacherami

Totalbet Zakłady Bukmacherskie to polski bukmacher należący do Grupy ZPR (Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych). W skład Grupy ZPR wchodzą m.in. firmy z branży telewizyjnej, radiowej czy prasowej (np. „Super Ekspress”, „Murator”, „Polo TV” czy „Eska TV”). Bukmacher
Totalbet jest legalnie działającym bukmacherem w Polsce, czyli posiada koncesję na prowadzenie działalności bukmacherskiej, wydawaną przez Ministerstwo Finansów. Bukmacher Totalbet rozpoczął swą działalność w sieci w 2018 roku i mimo posiadania też uprawnień do działalności stacjonarnej nie otworzył jeszcze naziemnych punktów bukmacherskich(stan na maj 2019 roku).

 

Za rejestracje w legalnym bukmacherze w Polsce bonus powitalny Totalbet

Totalbet Zakłady Bukmacherskie – rejestracja

Każdy klient bukmachera Totalbet, aby rozpocząć grę, musi zarejestrować swoje konto. Oznacza to podanie swoich danych osobowych, wymaganych przez tzw. ustawę hazardową oraz ustawę o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.

Każdy gracz rejestrując się musi określić swój login i hasło do strony bukmachera Totalbet. Następnie podać swoje imię i nazwisko, narodowość i jeśli jesteśmy obywatelami Polski to numer PESEL (w przypadku cudzoziemców jest to adres zamieszkania i numer paszportu). Po oświadczeniu, że zapoznaliśmy się z regulaminem i mamy ukończone 18 lat bukmacher wyśle –  na podany adres e-mail – link aktywacyjny i po aktywacji możemy korzystać z konta tymczasowego. Bukmacher Totalbet ustalił jednak limity na takim koncie. Po pierwsze aktywne będzie 90 dni od momentu założenia lub gdy suma stawek postawionych na zakłady bukmacherskie wyniesie pięć tysięcy złotych. Jeśli przekroczymy jeden lub drugi warunek to na konto w Totalbet będziemy mogli się jedynie zalogować, ale nie będziemy mogli postawić kuponu. Najważniejszym ograniczeniem konta tymczasowego jest jednak brak możliwości wypłaty środków z wygranych, ale też wpłaconych jako depozyt.

Dlatego już od razu przy rejestracji możemy wybrać opcję konta stałego. Dodatkowo klient bukmachera Totalbet będzie musiał podać swój adres zamieszkania, numer konta bankowego (to tam będą przychodziły nasze wypłaty), adres zamieszkania oraz numer telefonu. Najważniejszą sprawą jest jednak przesłanie bukmacherowi skanów lub zdjęć naszego dowodu osobistego (lub paszportu). To dzięki tym dokumentom bukmacher przeprowadza pełną weryfikację podanych przez nas danych.

Rejestrując swoje konto każdy gracz musi ustawić również limity na grę. Zarówno dzienne jak i miesięczne. Wymaga tego polityka odpowiedzialnej gry, którą promuje bukmacher Totalbet, a co także jest ustawowym wymogiem uzyskania koncesji na prowadzenie zakładów bukmacherskich. Ustawiając limity W Totalbet powinniśmy rzetelnie oszacować swoje możliwości finansowe, pamiętając o tym, że gra u każdego bukmachera może powodować uzależnienie. Ewentualne podniesienie limitów wymaga aktywowania przez Totalbet, które dokonuje się od 24 godzin przy pierwszym podwyższeniu do nawet trzech miesięcy przy trzeciej i kolejnej próbie. Gracz może także „samowykluczyć” się z gry na co najmniej trzy miesiące lub zawiesić konto na co najmniej 24 godziny.

 

Totalbet Zakłady Bukmacherskie – strona internetowa

Bukmacher Totalbet prowadzi swoją działalność poprzez stronę internetową dostępną pod adresem www.totalbet.pl. Strona startowa to przede wszystkim bardzo duże banery promocyjne bukmachera, ale też i te prezentujące najciekawsze mecze z oferty Totalbet. W nagłówku strony możemy wybrać to co nas najbardziej interesuje, czyli rodzaj zakładów. Wybierając „sport” – przejdziemy do oferty przedmeczowej bukmachera, „live” to spotkania z oferty „na żywo”. Do wybory jest też e-sport i sporty wirtualne. Oczywiście w nagłówku znajdziemy też banery do logowania czy też założenia konta.

Nieco niżej bukmacher umożliwia szybkie przejście do kalendarza spotkań, do rozgrywek zaczynających się w ciągu godziny, statystyk czy też do działu pomoc lub czatu.

Po wybraniu interesujących nas zakładów szczegółowa oferta wydarzeń tradycyjnie pojawia się w lewej części strony internetowej Totalbet. Natomiast dokładna oferta kursowa wyświetla się w centrum strony.

Nieco inaczej rozwiązano samo zawieranie kuponu. Po wybraniu interesującego nas kursu kupon „wyskakuje” graczom z dolnego paska strony. Możemy od razu wybrać stawkę, ale też dobierać wydarzenia do zakładu bez chowania wirtualnego kuponu, ale też możemy go zminimalizować (choć kupon nie zasłania oferty).

Cała strona jest bardzo czytelna. Zapewnia to odpowiednio dobrany kontrast kolorów. Zieleń, odcienie szarości i biel. Do tego nie można przyczepić się do funkcjonalności strony internetowej bukmachera Totalbet. Opinie mogą być tylko pozytywne, bo gracze dostają wszystko to czego potrzebują od portalu bukmacherskiego.

 

Zakłady Bukmacherskie Totalbet – aplikacja mobilna

Aplikacja Totalbet do dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie rozstają się z telefonem i chcą w szybki sposób zawrzeć zakłady z oferty bukmachera Totalbet. Aplikacja jest możliwa do pobrania z mobilnej strony internetowej bukmachera i musimy wyrazić zgodę na pobieranie aplikacji z nieznanych źródeł w ustawieniach swojego telefonu. Aplikacja Totalbet posiada wszystkie funkcji strony internetowej bukmachera. Dlatego w aplikacji mobilnej gracze mogą skorzystać z pełnej oferty na zakłady bukmacherskie, sprawdzić statystyki oraz wpłacić lub wypłacić środki.

Gracze nie muszą pobierać aplikacji, aby zawierać zakłady dzięki swoim telefonom.  W pełni mogą się zadowolić mobilną wersją strony internetowej. Jest równie szybka co aplikacja i tak naprawdę nie widać wielkich różnić w tych dwóch rozwiązaniach zaproponowanych przez bukmachera Totalbet. Opinie zarówno o aplikacji mobilnej jak i stronie internetowej muszą być bardzo dobre.

 

Totalbet bukmacher – oferta kursowa

W ofercie kursowej bukmachera Totalbet znajdziemy ponad 20 różnych dyscyplin sportowych. Do tego dochodzą zakłady specjalne organizowane przy okazji wydarzeń społeczno-politycznych.

Główną pozycję w ofercie kursowej bukmachera ma sport, a  przede wszystkim piłka nożna. Gracze mogą typować rozgrywki w blisko 70 krajach. Do tego turnieje europejskie, międzynarodowe, czy młodzieżowe. Również niższe ligi to coś czego nie można zabraknąć w ofercie bukmachera Totalbet. Polska piłka reprezentowana jest przez rozgrywki od ekstraklasy do trzeciej ligi, a angielska obejmuje nawet National League.

Przy wielu spotkaniach z oferty piłkarskiej bukmachera mamy możliwość typowania w rozszerzonej ofercie kursowej. Gracze mogą zawrzeć zakłady czasami na nawet blisko 300 wydarzeń związanych z pojedynczym meczem.

W ofercie bukmachera Totalbet znajdują się też inne sporty drużynowe jak koszykówka, piłka ręczna, siatkówka czy hokej na lodzie (po kilkadziesiąt lig i klas rozgrywkowych). Nie może też zabraknąć szerokiej oferty na popularny wśród graczy zawierających zakłady bukmacherskie tenis czy sporty walki lub też niszowe w naszym kraju dyscypliny jak golf.

W ofercie Totalbet znajdziemy też dość szeroką ofertę na e-sport. Counter Strike, Dota 2, League of Legends, Starcraft to tylko przykłady gier komputerowych, których rozgrywki można obstawiać u bukmachera.

Bukmacher Totalbet przygotował również ofertę na sporty wirtualne. Gracze na podstawie przygotowanych statystyk mogą typować wyścigi psów, koni czy motocykli, a także wirtualne mecze piłki nożnej. Trzeba pamiętać, że rozgrywki sportu wirtualnego są rozstrzygane przez algorytm komputerowy. Plusem jest to, że dziennie można postawić bardzo dużo zakładów, bo rozliczane są niemal natychmiast, a sama rozgrywka z reguły trwa nie dłużej niż minutę.

W osobnej zakładce mamy możliwość typowania zakładów „na żywo”. Niemal każdy mecz dostępny w ofercie przedmeczowej  można również typować „live”. Kto strzeli następnego gola, kto zdobędzie następny punkt, wygra gema? Jakim wynikiem zakończy się spotkanie piłkarskie, które trwa już np. 30 minut? To tylko wycinek możliwości, którą dają zakłady „na żywo”. Minusem oferty „live” jest brak transmisji wydarzeń sportowych. Transmisje, szczególnie w przypadku tych mniej popularnych rozgrywek, są zawsze ułatwieniem dla klientów bukmachera. Totalbet nie posiada jednak praw do takich transmisji.

 

Zakłady Esportu w Totalbet Legalnego bukmachera w Polsce

Totalbet bukmacher – rodzaje zakładów

Klienci bukmachera Totalbet mają do dyspozycji grę poprzez kupon „Solo” – czyli zakład pojedynczy, a także „AKO” – czyli kupon składający z co najmniej dwóch pojedynczych zakładów.

Gracze mogą grać też systemy, które umożliwiają popełnianie błędów. W zakładzie systemowym pojedynczym klient Totalbet może zawrzeć zakład na wszystkie możliwe kombinacje utworzone z obstawianych pojedynczych zdarzeń oraz wybrać jeden lub więcej systemów oferowanych przez bukmachera Totalbet. Dla przykładu grając system 2z3 gracz może popełnić jeden błąd i jest możliwych sześć kombinacji.

Podobnie wyglądają zakłady systemem blokowym. W jednym bloku może być jednak więcej zdarzeń niż jedno i żeby blok był wygrany muszą zostać poprawnie wytypowane wszystkie spotkania danego bloku.

Bukmacher Totalbet dopuszcza też grę systemową z „pewniakami”, które jednak zostają dodawane do każdej kombinacji i muszą zostać poprawnie wytypowane, aby kupon mógł być dalej rozpatrywany.

 

Zakłady bukmacherskie Totalbet – bonus powitalny

Na polskim rynku bukmacherskim jest coraz większa konkurencja. Nie może więc dziwić to, że firmy kuszą potencjalnych graczy promocjami. Nie inaczej postępuje bukmacher Totalbet. Bonus powitalny to pierwszy sposób bukmachera. Trzeba jednak pamiętać, że taki bonus Totalbet przyznaje tylko raz i na jego zastosowanie musimy wyrazić zgodę przy rejestracji. Do tego jest to promocja czasowa i jej warunki mogą się zmieniać.

Bonus Totalbet najczęściej przyznaje w postaci podwojenia pierwszego depozytu. By aktywować taką promocję musimy jednak najpierw dokonać obrotu kwotą bonusu zawierając zakłady (po kursie co najmniej 2,0) z oferty bukmachera Totalbet. Bonus otrzymamy po rozliczeniu tych zakładów. Jednak, żeby wypłacić środki z bonusu, musimy dokonać kolejnego obrotu. Tym razem środków bonusowych. Bukmacher Totalbet najczęściej wymaga tego, żeby aż sześć razy obrócić kwotę bonusu, zawierając zakłady po kursie co najmniej 2,0, a na kuponach powinny znajdować się co najmniej trzy zdarzenia.

 

Bukmacher Totalbet – kod promocyjny

Kod promocyjny Totalbet rozpowszechniany jest za pomocą stron internetowych partnerów bukmachera oraz w mediach społecznościowych Totalbet. Kod promocyjny z reguły zwiększa bonus powitalny przyznany przez bukmachera, ale nie tylko. Kod promocyjny Totalbet rozszerza też bonus na start o inne formy promocji. Mogą to być m.in. kwoty przyznane przez bukmachera na darmowe zakłady. Kod promocyjny Totalbet należy wpisać w odpowiednim miejscu w formularzu rejestracyjnym lub skorzystać z odpowiedniego linku, który przeniesie gracza do formularza rejestracyjnego w Totalabet. Kod promocyjny będzie wtedy wypełniony automatycznie.

 

Totalbet Zakłady Bukmacherskie – metody płatności i wypłaty

Wpłacić środki na grę u bukmachera Totalbet możemy zrobić za pomocą kilku serwisów i pośredników, którzy udostępniają wiele metod wpłat i możliwość dokonania transakcji z niemal każdego działającego w Polsce banku. Są to m.in. PayU, Dotpay, Przelewy 24 czy Paysafecard. Klienci Totalbet mogą też wpłacać pieniądze za pomocą kart kredytowych jak MasterCard czy Visa. Operacje przeprowadzane są bez prowizji, a środki finansowe powinny zostać zaksięgowane na naszym koncie maksymalnie po pięciu minutach. Z reguły jednak należy poczekać zaledwie kilkadziesiąt sekund.

Natomiast jeśli chodzi o wypłaty to bukmacher Totalbet przekonuje, że wypłaci środki graczom w osiem minut, dzięki usłudze „Pay Express”. Z tak szybkiej wypłaty mogą skorzystać klienci kilkunastu banków (m.in. mBank, Alior Bank, PKO BP czy PEKAO S.A.) w godzinach od 9 do 23. Z reguły przez siedem dni w tygodniu, ale niektóre banki umożliwiają wypłaty ekspresowe tylko w dni powszednie lub w ograniczonym czasie w weekendy. Dzienny limit takich ekspresowych wypłat ustalony jest na pięć tysięcy. Standardowe wypłaty przeprowadzane są o godzinie 12 w dni robocze.

Kontakt z expertem legalnego bukmachera Totalbet

Bukmacher Totalbet – kontakt

Odpowiedzi na nasze pytania znajdziemy w kilku miejscach. Po pierwsze w dziale „Pomoc” na stronie internetowej bukmachera Totalbet. Znajdziemy tam najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi, vademecum gracza  oraz wyciągi z regulaminów.

Bukmacher Totalbet przygotował też czat. Od godziny 9 do 23 za jego pośrednictwem możemy porozmawiać z ekspertem bukmachera.

Kontakt z bukmacherem możliwy jest też poprzez formularz na stronie internetowej czy bezpośrednio poprzez e-mail pomoc@totalbet.pl. Biuro Obsługi Klienta Totalbet dostępne jest też telefonicznie pod numerem 22 611 61 71.

 

Bukmacher Totalbet – sponsoring

Bukmacher Totalbet nie miał do maja 2019 podpisanych umów sponsorskich z klubami sportowymi. Natomiast w 2019 roku firma została sponsorem Fight Exlusive Night, czyli drugiej co do wielkości polskiej organizacji MMA.

Ambasadorem marki Totalbet od 2018 roku jest Andrzej Twarowski. Autor jednego z najbardziej znanego powiedzenia polskich komentatorów sportowych, czyli: „siadamy wygodnie w fotelach, zapinamy pasy i…zaczynamy”. Tymi słowami najczęściej witał widzów Canal + przy okazji hitowych spotkań piłkarskich.

Twarowski prowadzi dla Totalbet programy publicystyczne, które bukmacher emituje na swoim kanale w serwisie Youtube, w swoich mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej.