LVBet

Ocena redakcji:

  • Pakiet powitalny do 2.020 zł
  • Kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS - wpisz podczas rejestracji
  • Specjalne oferty dla kibiców partnerskich klubów

 

Bukmacher LVBet jest jednym z kilkunastu legalnie działających bukmacherów w Polsce (stan na kwiecień 2019 roku). LVBet licencję na zawieranie zakładów bukmacherskich posiada od maja 2016 roku. Koncesja jest wymagana polskim prawem, a jej posiadanie przez bukmachera gwarantuje klientom to, że gra w LVBet jest bezpieczna. Bukmacher rozpoczął działalność w Polsce od proponowania graczom zakładów w internecie. Jednak, już po niecałych trzech latach od startu w Polsce, bukmacher posiada już ponad 50 punktów stacjonarnych, w których można postawić zakład z oferty LVBet.

 

Bonus za rejestrację w LVBET

LVBet Zakłady Bukmacherskie – rejestracja

Każdy klient firm bukmacherskich, który chce rozpocząć grę w internecie musi przejść proces rejestracji. Dopiero gracz, który posiada u bukmachera specjalne konto może obstawiać wydarzenia z oferty. Ma to związek m.in. z ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu. Bukmacher musi posiadać nasze dane osobowe, aby zapobiegać ewentualnych czynów karalnych.

LVBet proponuje jednak swoim klientom założenie konta tymczasowego. Pozwala ono na nie podawanie części danych i przyśpiesza możliwość złożenia pierwszego zakładu. Konto tymczasowe nie pozwala jednak na wypłacanie wygranych i na korzystanie z większości bonusów przyznawanych przez bukmachera. Bukmacher określił również limit łącznych stawek na koncie tymczasowym. Gracz może maksymalnie postawić kupony za 5200 zł.

Aby tymczasowo zarejestrować się w LVBet należy wejść w pole „rejestracja” na stronie www.lvbet.pl, a następnie podać swoje imię i nazwisko oraz numer PESEL. W kolejnym kroku trzeba ustanowić login i hasło do naszego konta, podać swój numer telefonu i adres e-mail. Po oświadczeniu, że ukończyliśmy 18 lat, podaliśmy prawdziwe dane oraz gdy wyraziliśmy zgodę na przetwarzanie danych osobowych możemy już zakończyć rejestrację i dokonać pierwszego depozytu na grę w LVBet.

W tym miejscu możemy jednak też przejść do „pełnej rejestracji”. Co wtedy? Należy na stronie bukmachera wgrać skan lub zdjęcie naszego dokumentu tożsamości oraz podać numer konta bankowego. To ważne, bo na to konto bukmacher będzie przelewał ewentualne wygrane. Po weryfikacji danych, którą LVBet przeprowadza na podstawie przesłanych dokumentów, gracz może w pełni korzystać ze strony internetowej bukmachera. LVBet zapewnia, że proces weryfikacji nie powinien trwać dłużej niż 30 minut.

Zaraz po procesie rejestracji należy ustawić także czasowe i kwotowe limity na grę. Sam bukmacher przypomina o możliwości uzależnienia się od zawierania zakładów bukmacherskich. Dla swoich klientów w sekcji „odpowiedzialna gra” ma kilka porad jak grać, żeby czerpać z gry przyjemność, ale zarazem minimalizować ryzyko uzależnienia. Jedna z nich? – Zachowaj równowagę pomiędzy graniem a innymi aktywnościami. Nie graj kiedy jesteś zestresowany, przygnębiony, pozostajesz pod wpływem alkoholu lub masz inne problemy – czytamy w regulaminie odpowiedzialnej gry.

 

LVBet – strona internetowa

Strona internetowa LVBet nieco różni się od portali konkurencyjnych firm bukmacherskich. Strona  wydarzeń na żywo czy najważniejszych zdaniem bukmachera spotkań z oferty.

To co najważniejsze dzieje się w nagłówku. Tam gracz może wybrać jakie zakłady najbardziej go interesują. Czy są to zakłady bukmacherskie (przedmeczowe), czy zakłady na żywo, czy sport wirtualny.

Największe różnice zaczynają się właśnie po tym wyborze. Oferta na zakłady bukmacherskie nie rozwinie się graczom w lewej części strony internetowej, a w centrum strony. W każdym wierszu mamy do wyboru po cztery dyscypliny sportowe z oferty bukmachera LVBet. Ofertę możemy w łatwy sposób ograniczyć do wydarzeń rozpoczynających się w ciągu godziny, trzech, ośmiu lub w ciągu następnych 24 godzin.

Bukmacher bardzo zadbał o to, żeby strona internetowa była czytelna, funkcjonalna, a zarazem intuicyjna. Do tego czarne tło oraz żółta i biała czcionka sprawia, że korzystanie ze strony jest przyjemne.

 

LVBet mobile – czyli aplikacja mobilna  bukmachera

W LVBet gracze mogą korzystać z możliwości zawierania zakładów bukmacherskich nie tylko poprzez stronę internetową. Aplikacja „LVBet mobile” daje szansę na grę również tym, którzy nie wyobrażają sobie korzystania z internetu inaczej niż dzięki smartfonowi.

Aplikacja LVBet dostępna jest na mobilnej stronie internetowej bukmachera. Trzeba pamiętać o tym, że aplikacje mobilne bukmacherów w systemie Android nie są dostępne w sklepie Google Play. Aby ją pobrać musimy w ustawieniach telefonu ustawić zgodę na pobieranie plików z „nieznanych źródeł”. Aplikacja LVBet zajmuje mało pamięci telefonu i posiada wszystkie funkcje strony internetowej. Mamy zatem możliwość zawierania wszystkich rodzajów zakładów bukmacherskich z oferty LVBet. Aplikacja mobilna pozwala też na szybkie wpłaty i wypłaty, sprawdzenie wyników czy statystyk wydarzeń, które proponuje LVBet. Aplikacja mobilna posiada również „match tracker”, czyli graficzną animację spotkań. Poprzez aplikację nie obejrzymy jednak transmisji spotkań. LVBet nie ma praw do ich przeprowadzania.

Kto nie chce pobierać aplikacji w pełni może zadowolić się mobilną wersją strony internetowej. Jest równie szybka co aplikacja i tak naprawdę nie widać wielkich różnić w tych dwóch rozwiązaniach.

 

LVBet Zakłady Bukmacherskie – oferta kursowa

Oferta kursowa bukmachera jest bardzo bogata. Znajdziemy w niej ponad 50 różnych rodzajów wydarzeń. Nie tylko sportowych. W ofercie znajdziemy zakłady związane z polityką, wydarzeniami kulturalnymi czy choćby związane ze znanymi serialami. Do tego w LVBet mamy jedną z bogatszych ofert na polskim rynku bukmacherskim na zawody w e-sporcie.

Podstawą oferty jest jednak tradycyjny sport. Wśród najważniejszych, a zarazem najpopularniejszych znajdziemy oczywiście  piłkę nożną, tenis, hokej na lodzie czy koszykówkę. Coś dla siebie znają gracze, którzy chcą obstawiać inne sporty drużynowe, sporty walki czy motorowe. W ofercie LVBet znajdują się także sporty w Polsce dość niszowe. Mowa m.in. futbolu gaelickim, squashu czy hurlingu.

Szczegółowa oferta LVBet na konkretne dyscypliny sportowe również wygląda co najmniej nieźle. Piłka nożna to ponad 70 najwyższych klas rozgrywkowych w krajach ze wszystkich kontynentów na których uprawa się sport. Dlatego rozgrywki nawet z tak egzotycznych krajów jak Birma, Gujana czy Panama nie mogą w ofercie LVBet dziwić. Do tego oczywiście wydarzenia z niższych lig (w Polsce do 3 ligi włącznie), rozgrywki pucharowe oraz spotkania i turnieje reprezentacyjne.

Inne sporty zespołowe to również możliwość obstawiania od kilku do kilkudziesięciu lig i to nie tylko tych najbardziej znanych. LVBet ma także ciekawą ofertę na tenis (niemal wszystkie rozgrywane turnieje zawodowe), a także trudno o taką galę bokserską czy MMA, której w LVBet nie można obstawiać.

Oczywiście niemal każde pojedyncze wydarzenie ma dodatkowe kursy. Gracz może nie tylko postawić pieniądze na rozstrzygnięcie końcowe danego wydarzenia. LVBet daje również możliwość zawarcia zakładu na wiele zdarzeń, które mogą mieć miejsce w trakcie meczu. W przypadku piłki nożnej to nawet ponad 300 różnych możliwości przy pojedynczym spotkaniu. Gracz może korzystać też np. z handicapów. Dzięki temu oferta wzrasta nawet do kilku tysięcy różnych zakładów dziennie.

Osobne miejsce w ofercie LVBet mają zakłady na żywo. W ofercie kursowej na żywo znajdują się niemal wszystkie spotkania, które wcześniej bukmacher umieścił w ofercie przedmeczowej. Co więcej również i w tym przypadku LVBet nie ogranicza się do kursów na podstawowe zdarzenia. Bukmacher nie ma jednak praw do transmisji wydarzeń sportowych w internecie. Szczególnie w przypadku tych mniej popularnych dyscyplin sportowych taka transmisja to ułatwienie dla graczy, którzy chcą na bieżąco analizować rozwój wypadków w danym spotkaniu. Z pomocą idzie jedna „match tracker”, czyli specjalne grafiki, które obrazują przebieg rywalizacji.

Kolejną opcją dla graczy są sporty wirtualne. Są to rozgrywki inspirowane tymi prawdziwymi, ale wyniki są losowo generowane przez algorytm komputerowy. Losowość oparta jest jednak na statystykach, które są udostępnione graczom bukmachera LVBet. Największym plusem sportów wirtualnych jest wielość wydarzeń, szybka rozgrywka oraz natychmiastowe rozliczanie kuponów. Pozwala to graczom na dziesiątki, a nawet setki zakładów.

W ofercie LVBet dostępna jest wirtualna piłka nożna, tenis oraz wyścigi: koni, chartów, żużlowe, kolarskie czy kłusaków.

 

LVBet – rodzaje zakładów

Bukmacher LVBet proponuje swoim klientom trzy rodzaje zakładów. Przede wszystkim są to single (zakład pojedynczy) oraz kombi (akumulowany). Bukmacher umożliwia również zawieranie systemowych zakładów bukmacherskich. Polega on na tym, że z puli wybranych przez nas spotkań, komputer tworzy kombinacje. Taka gra umożliwia popełnienie przynajmniej jednego błędu (np. w systemie 2z3) lub więcej (np. w systemie 2z4, lub 3z6). Jednak uwaga. LVBet umożliwia rozpisywanie tylko zakładów pojedynczych. Nie ma możliwości blokowania zakładów w grupy. Natomiast istnieje możliwość dodawania do naszego systemu pewniaków. Pamiętać należy, że każdy „pewniak” musi zostać pozytywnie rozstrzygnięty, aby w ogóle rozpatrywać wygenerowane kombinacje.

Rodzaj zakładu wybieramy w momencie zawierania zakładu. Opcja ta po wyborze spotkań z oferty kursowej bukmachera wyświetla się nam w prawej części strony internetowej bukmachera. Tam też mamy możliwość wygenerowania e-kuponu. Po przepisaniu kodu naszego zakładu musimy udać się do stacjonarnego punktu, aby taki zakład opłacić.

 

Pakiet powitalny u legalnego bukmachera w Polsce LVBet

Bukmacher LVBet – bonus powitalny

Każdy bukmacher popularyzując swoją ofertę korzysta z wielu rodzajów promocji. Nie inaczej postępuje LVBet. Bonus jest jedną z nich. Ale po kolei. Bukmacher LVBet bonus powitalny przyznaje swoim nowym klientom. Trzeba jednak pamiętać, że promocje nie są bezwarunkowe. Aby otrzymać bonus LVBet również musimy spełnić szereg warunków. Po pierwsze trzeba zarejestrować się na stronie bukmachera i podać swoje dane osobowe. To już jest pewna forma rekompensaty dla samego bukmachera. Podając dane osobowe i zgadzając się na przetwarzanie danych osobowych bukmacher może m.in. personalizować promocje i dostosowywać je do poszczególnych grup graczy.

Wróćmy jednak konkretnie do LVBet. Bonus na start to promocja czasowa i jej wysokość oraz warunki, które pozwalają z niej skorzystać mogą nieznacznie się różnić. Wysokość bonusu powitalnego zależna jest przede wszystkim od pierwszego depozytu jaki wykona gracz. Najczęściej jest to 1% pierwszej wpłaty. Niewiele? To fakt, ale w ramach bonusu LVBet oferuje najczęściej też specjalny mnożnik kursu. Dzięki niemu gracz może pomnożyć kurs nawet stokrotnie (gdy nie wpłacimy minimalnej kwoty zakładanej przez bukmachera może to być mnożnik x10). Przykład? Bonus LVBet wynosi 10 zł, stawka naszego bonusowego zakładu to wtedy 8,80 zł, kurs minimalny kuponu  z trzema zdarzeniami – 2,50; do dyspozycji mamy wtedy mnożnik kursu x100. Dlatego kurs finalny kuponu zagranego za wysokość bonusu (w naszym przypadku 8,80) to 250. Aby móc skorzystać z promocji do bukmachera LVBet, bonus należy też aktywować. Gdy zakład gracza spełnia warunki pojawia się opcja przy kuponie, która umożliwia skorzystanie z bonusu.

To jednak nie wszystko. Gdy okaże się, że kupon postawiony z wykorzystaniem bonusu powitalnego od LVBet jest wygrany, nie możemy tak po prostu wypłacić środków.

Pierwsza wpłata, którą uprawniała nas do otrzymania bonusu od LVBet podlega obrotowi. Z reguły kwotę należy obrócić cztery razy po określonym minimalnym kursie na wydarzenia z oferty LVBet.  Opinie o takim systemie bonusowym są różne. Przez wielu graczy mogą być uznane za zbyt skomplikowane.

Wspominaliśmy, że bonus powitalny LVBet przyznaje raz, ale uwaga. Chodzi nie tylko o jednego użytkownika, ale też adres IP, rodzinę czy adres zamieszkania itp. Z drugiej strony LVBet przyznaje bonus z reguły także na drugi depozyt.

 

Bukmacher LVBet – kod promocyjny

Kod promocyjny LVBet rozpowszechniany jest za pomocą stron internetowych partnerów bukmachera oraz w mediach społecznościowych LVBet. Kod promocyjny z reguły zwiększa bonus powitalny przyznany przez bukmachera, ale nie tylko. Kod promocyjny LVBet rozszerza też bonus na start o inne formy promocji. Mogą to być m.in. kwoty przyznane przez bukmachera na darmowe

zakłady. Kod promocji LVBet należy wpisać w odpowiednim miejscu w formularzu rejestracyjnym lub skorzystać z odpowiedniego linku, który przeniesie gracza do formularza rejestracyjnego w LVBet. Kod promocji będzie wtedy wypełniony automatycznie.

 

LVBet Zakłady Bukmacherskie – metody płatności i wypłaty

Oczywiście, gdy już podejmiemy decyzję, że chcemy skorzystać z oferty bukmachera LVBet, należy wpłacić na swoje konto u bukmachera środki.

Możemy to zrobić za pomocą kilku serwisów i aplikacji, które udostępniają wiele metod wpłat. Są to m.in. Patmenticon, Dotpay, Przelewy 24, Tpay, Skrill czy Paysafecard. Klienci LVBet mogą też wpłacać pieniądze za pomocą kart kredytowych jak MasterCard czy Visa. Operacje przeprowadzane są bez prowizji, a środki finansowe powinny zostać zaksięgowane na naszym koncie maksymalnie po pięciu minutach. Z reguły jednak należy poczekać zaledwie kilkadziesiąt sekund.

Jeśli chodzi o wypłaty wygranych bukmacher zapewnia, że mogą one znaleźć się na koncie bankowym gracza już po dziesięciu minutach. Dzięki „Rapid Pay” posiadacze konta  takich banków lub rachunków bankowych jak: mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, Credit Agricole, Alior Bank, Volkswagenbank, Nest Bank czy Idea Bank, mogą odebrać niemal natychmiast wygraną od bukmachera LVBet. Opinie o tym systemie wypłat mogą być tylko pozytywne, gdyż u większości bukmacherów musimy na wygrane czekać zdecydowanie dłużej. Szybkie wypłaty są dostępne między 8 rano, a 1 w nocy.

 

LVBet – punkty stacjonarne

LVBet mimo że rozpoczął swoją działalność od  udostępnienia oferty bukmacherskiej poprzez internet ciągle rozwija też się sieć lokali bukmacherskich. LVBet punkty stacjonarne posiada już w ponad 50 miejscach w całym kraju. Na mapie nie brakuje oczywiście dużych miast jak Warszawa, Kraków czy Poznań, ale też mniejszych miejscowości jak Jaworze czy Mazury.

Co więcej punkty LVBet znajdują się też w miejscach, które nie zawsze od razu kojarzą się z bukmacherką. Gracze mogą zawierać kupony m.in. w pubach czy na stacjach benzynowych. Umożliwia to grę stacjonarną w nietypowych godzinach, a w niektórych miejscach nawet całodobowo. Dlatego punkty stacjonarne LVBet nie posiadają ujednoliconych godzin otwarcia. Należy ich szukać w specjalnej wyszukiwarce na stronie internetowej bukmachera.

Największą zaletą gry w punktach stacjonarnych jest możliwość anonimowego zawierania zakładów. Pracownik punktu co prawda może sprawdzić naszą tożsamość (w szczególności to czy skończyliśmy 18 lat), ale w żaden sposób nie rejestruje naszych danych osobowych.

 

Kontakt z LVBET legalni bukmacherzy w Polsce

Bukmacher LVBet – kontakt

Odpowiedzi na nasze pytania znajdziemy w kilku miejscach. Po pierwsze jest to bezpośredni kontakt  z pracownikiem LVBet w punkcie stacjonarnym bukmachera. Poza tym w dziele „Pomoc” na stronie internetowej bukmachera znajdziemy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie.

Bukmacher przygotował też całodobowy czat. Za jego pośrednictwem możemy porozmawiać z ekspertem LVBet. Bukmacher zapewnia również, że jeśli napiszemy do niego za pośrednictwem formularza kontaktowego lub skorzystamy z e-maila pomoc@lvbet.pl, to odpowiedź uzyskamy maksymalnie po 30 minutach.

 

LVBet – działalność sponsorska

Działalność sponsorska to bardzo ważny element w promocji każdego bukmachera. Tej ścieżki nie zaniedbuje również LVBet. Opinie o bukmacherze w oczach wielu kibiców na pewno podwyższa współpraca z Jakubem Błaszczykowskim. Na początku 2019 roku jeden z najpopularniejszych piłkarzy w Polsce został ambasadorem marki LVBet. Nie jest to o tyle dziwne, gdy połączymy to z tym, że bukmacher od 2017 roku jest głównym sponsorem Wisły Kraków, czyli klubu z którym popularny Kuba związany jest bardzo mocno.

LVBet również od 2017 roku jest głównym sponsorem Arki Gdynia, a od 2018 roku taka sama umowa łączy bukmachera z Garbarnią Kraków oraz polonijną Victorią Londyn.

W 2016 roku LVBet został oficjalnym sponsorem Widzewa Łódź, by w 2017 roku podobne umowy podpisać z Wisłą Płock i Piastem Gliwice. Rok później LVBet związał się z Zagłębiem Sosnowiec i koszykarskim Śląskiem Wrocław. W styczniu 2019 roku do stajni LVBet dołączyła Stal Mielec.

LVBet jest również sponsorem strony Łączy Nas Pasja. Jest to internetowy portal na którym kibice znajdą zapowiedzi wydarzeń, wywiady, teksty publicystyczne związane ze sportem.